Daha saçma ne olabilir ki?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

29 Aralık 2013 Pazar

elleeeeer günahkaaaaar ...
Yeni yıl geldi hoşgeldi. gelirken performans ödevlerini ve yazılılaraı da beraberinde getirdi. nasıl yetişecek o ödevleeeer @_@ öhm neyse konumuza dönelim . bakınız yukarıdaki elin üstündeki kurabiyeler kendileri yaklaşık on dakika önce bana karşı komşumuz tarafından verildi. görünüşleri güzel tatları tarçınlı yum yum çok hafifde bal tadı var güzel yani ellerine sağlık habibe ablamın . bende kurabiye işçin alınan marshmelow ları yemeye devam edeyim ( yazımı yanlış olabilir marşmelov yazmadığıma dua edin :D ) gündemi kapatıp ödevlerime başlama umuduyla  bilgisayardan kalkarken sizlere esenlikler diliyor ve nehir gibi akın ve yükseklerden uçun diyorum . iyi günler efendim :))

6 yorum:

 1. Seni mimlediiim :) Bloğuma bak bi ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en kısa zamanda cevaplayacağım teşekkürler :))

   Sil
 2. hah haaaa. sana da iyi dilekler. afiyet olmuştur.
  :)

  YanıtlaSil
 3. baksan ya, kumanda paneli ayarlar yorumlara girip "kelime doğrulama"yı kaldırsan yaa.

  yorum yaparken bissürü harf rakam yazıyoz böle.

  bak bi de arkadaşın var ya emine di mi, blogunu okuyom ama yorum yapamadım bi türlü engelleyen bişi var galiba yani söle ona okuyom işte.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim düzelttim :) eğer eksik veya sorun çıkartan birşey olursa lütfen söyle çünkü neredeyse bir yıl olacak ama hiç birşey bilmiyor gibiyim bu blog aleminde :D emine kısa süreliğine internetten muaf bu yüzden şu sıralar paylaşım yapamıyor. söyleyeceğim onun içinde teşekkürler :))

   Sil